Witamy Na Stronie

Dowozy 2022/2023-kliknij

Odwozy 2022/2023-kliknij

Dyżury nauczycieli na świetlicy szkolnej w 2022/2023-kliknij

Miło nam poinformować że bierzemy udział w akcji Lidla "Szkoły pełne talentów " 😀 Zachęcamy do udziału , można wesprzeć naszą szkołę robiąc zakupy w Lidlu, zbierając przy okazji kupony "Talenciaki" , które można aktywować samemu, bądź też przynieść je do szkoły. Zebrane punkty pozwolą nam otrzymać ciekawe nagrody. 😉 Zapraszamy do udziału i dziękujemy za każdy punkt😀

Kliknij i przypisz TALENCIK

Kasztany 2022

Pożegnanie lata 2022

W środę 28.09.022r. odbyło się pożegnanie lata oraz dyskoteka z okazji dnia chłopaka.

Było ognisko z kiełbaskami, malowanie twarzy, turniej piłki nożnej oraz wiele innych

zabaw. Zwieńczeniem tego dnia była dyskoteka szkolna dla klas 1-3 i 4-8.

Zajęcia techniczne w klasie II i III-23.09.2022

Informacja dla rodziców i uczniów 23.09.2022

28.09.2022r. w naszej szkole odbędzie cykliczna akcja "POŻEGNANIE LATA".

W tym dniu będą trzypierwsze lekcje, następnie ognisko z pieczeniem kiełbasek,

malowanie trzy, FOTOBUDKA JSIENNA, gry i zabawy na świeżym powietrzu

(wrazie niepogody, przeniesiemy się na salę gimnastyczną, świetlicę)

oraz dyskoteka dla klas 1-3 w godz. 12:30-14:30 i dla klas 4-8 w godz. 17:00-19:30.

Odwóz dla wszystkich uczniów o 14:30. Świetlica czynna do 16:00.

FOTOBUDKA JESIEŃ 2022-Kl.I A

Gala wręczenia nagród dla najzdolniejszych absolwentów 2022

Dziś sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudniku stała się miejscem zjazdu wszystkich wybitnie uzdolnionych absolwentów szkół podstawowych w gminie. Było nas bardzo dużo.

Swoim pociechom dopingowali rodzice i nauczyciele, którzy także byli zaproszeni. Pani Gabriela Seidel wywoływała kolejno najlepszych uczniów, o każdym czytając kilka zdań. Szkołe w Szonowicach reprezentowały nasze uczennice: Emilia Mandera i Emilia Palczewska. Każda - z rąk samego wójta Piotra Rybki - otrzymała nagrodę za wysokie wyniki w nauce, pamiątkowy dyplom i honorowe fanfary, które wybrzmiewały gdzieś zza sceny.

Po uroczystości udało mi się zamienić kilka słów z naszymi absolwentkami. Emilka Palczewska jest uczennicą raciborskiego ekonomika, a Emilka Mandera uczęszcza do I LO.

Bezpieczeństwo-prelekcja z Policjantem

W środę 14 września do naszej szkoły zawitał Pan Dzielnicowy Gminy Rudnik z dwiema prelekcjami dla uczniów. Pierwsza z nich była skierowana do uczniów klas I-III i dotyczyła ich szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Druga natomiast dotyczyła odpowiedzialności karnej oraz cywilnej i była skierowana do uczniów klas IV-VIII. Dziękujemy Panu Dzielnicowemu i mamy nadzieje, ze wiedza, którą przekazał maszy uczniów, okaże się dla nich bezcenna.

TALENTY LIDL 2022/2023

Kliknij i przypisz TALENCIK

Konkurs Plastyczny-Kierunek Bezpieczeństwo 2022

Władze i Skład Samorządu Uczniowskiego w Roku Szkolnym 2022/2023

12 września br. odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Po burzliwych obradach zostało wybrane Prezydium SU, a mianowicie:

PRZEWODNICZĄCA: Paulina Bielska kl. VIII

Z-CA PRZEW.: Marta Zięć i Paulina Kranz kl. VIII

RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Karol Pawlik kl. VI
Balbina Stawska kl. VI
Magdalena Koloch kl. VIII
Mariola Fojcik kl. VIII
Michał Kaiser KL. VIII
Samanta Harwig kl. VIII
Maria Rzerzacz kl. VIII
Wiktoria Fojcik kl. VIII
Patryk Bulak kl. VIII

Opiekun SU: mgr Marzena Miękina-Depta

Rok Szkolny 2022/2023 - 3,2,1...-start

Wystartowaliśmy!!! O godz. 10.00. w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy nasz szkolny maraton, który będzie trwał do 21 czerwca przyszłego roku.

Niektórzy biegną powolutku, muszą się rozkręcić, inni pędzą do przodu zostawiając kolegów daleko za sobą. To od naszej wytrzymałości, cierpliwości i determinacji zależy, czy wszyscy dobiegniemy do mety i z jakimi wynikami. Na pewno będzie to trudny i bardzo wymagający rok nauki, ale zarówno uczniowie jak i nauczyciele cieszą się, że po długich wakacjach mogli wrócić do szkoły.

Wszystkim uczniom, ale przede wszystkim pierwszaczkom: Milena Halamoda, Mateusz Kaiser, Krzysztof Kubica, Dawid Malik, Wioletta Malik życzymy samych dobrych i bardzo dobrych ocen.

2,107,199 unikalnych wizyt