Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

2018/2019

Dnia 3 września 2018 roku w kościele w Modzurowie o godzinie 10.00 odbyła się uroczysta Msza Święta rozpoczynająca Nowy Rok Szkolny 2018/2019. Następnie rodzice uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły. Oficjalną część rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Pani dyrektor Danuta Cymerman przywitała wszystkich gości, nauczycieli i uczniów. W tym roku szkolnym powitaliśmy 16 nowych uczniów. Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Informacja dla uczniów 3.09.2018

Zmiana godzin dowozu - kierunk Jastrzębie:

JASTRZĘBIE 7.30

ŁANIEC 7.35

WRONIN 7.40

Zmian godzin pracy świetlicy szkolnej

czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach

6.30-16.00

Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W SZONOWICACH

zawiadamia, że rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/19 odbędzie się

3 września 2018 uroczystą Mszą Św w Kościele w Modzurowie o godz. 10.00,

a w szkole o godz. 11.00. Planowane zakończenie ok. 12.00

Autobusy na stałych trasach o 2 godz. później niż zwykle. Minuty odjazdów pozostają bez zmian.

Odwóz ze szkoły ok 12.

Uczniów klasy I wraz z rodzicami zapraszamy z tornistrami i titami do kościoła, a później do szkoły.

Godziny otwarcia szkoły podczas wakacji 2018

W CZASIE WAKACJI SZKOŁA CZYNNA:

WTOREK, CZWARTEK OD 9 DO 12

W NAGŁYCH PRZYPADKACH PROSIMY O KONTAKT:

DANUTA CYMERMAN – 798 138 639

MARIA KAPŁANEK – 782 341 095

Bezpieczne wakacje 2018 - materiały informacyjne

Bezpieczne wakacje - materiały informacyjne

22dc244d187668c6-0

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 roku o godzinie 8 zebraliśmy się w kościele w Modzurowie, aby wspólnie pożegnać rok szkolny. Po Mszy wszyscy uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej w naszej szkole. Pani Dyrektor z wychowawcami klas wręczali świadectwa oraz nagrody najlepszym uczniom naszej szkoły. Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa po zakończeniu apelu w swoich klasach.

Wszystkim Uczniom życzymy wesołych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

Podziękowania uczniów kl. III Gimnazjum 2018

Podziękowania uczniów kl. III Gimnazjum w Szonowicach

Komers III klasy Gimnazjum w Szonowicach, był niestety ostatnim takim wspólnym spotkaniem z nauczycielami i kolegami, w tej szkole. Bowiem po wyjściu z niej staniemy się absolwentami. Każde z nas pójdzie w swoją stronę, wielu z nas tutaj zgromadzonych nigdy się już nie spotka. Po wakacjach każdy zasiądzie w nowej ławce, w nowej szkole otoczony nieznanymi twarzami zarówno nauczycieli jak i kolegów. Nie będzie już was – tych, których znaliśmy i tych, których lubiliśmy, a którzy czuwaliście nad postępem naszej nauki. Komers był okazją do wspaniałych wspomnień, jakie wynieśliśmy z naszej szkoły. Na pamiątkę pozostaną nam wspólne zdjęcia z wspaniałej zabawy.

Drodzy Nauczyciele, Kochani Wychowawcy! Chcemy Wam dziś podziękować. Podziękować z całego serce za trud włożony w nasze wychowanie, w nasza edukację, za niegasnącą cierpliwość i życzliwość oraz przede wszystkim za całą wiedzę, jaką nam przekazaliście.

Dziękujemy raz jeszcze!

Dzień Sportu 2018

Dzień Sportu

20 czerwca 2018 r. w murach naszej szkoły odbył się coroczny dzień sportu.

Uczniowie rozegrali mecze piłki nożnej i piłki siatkowej,

nie którzy po raz ostatni. Dzień minął szybko i w miłej atmosferze.

Nagroda Wójta Gminy RUdnik 2018

Nagroda Wójta Gminy Rudnik

Tradycyjnie na koniec roku szkolnego Wójt Gminy Rudnik przyznał nagrody dla najlepszych za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w roku 2017/2018. Średnia ocen na świadectwie musi wynosić minimum 4,85. Punty z egzaminu gimnazjalnego muszą wynieść conajmniej 75% oraz wzorową ocena ze sprawowania.

W tym roku ten zaszczyt spotkał pięcioro naszych uczniów: Katarzynę Głombik, Julię Rzytki, Agnieszkę Wilczek, Dawida Kremzer i Marka Strzeduła. które osiągnęły wysokie wyniki w nauce oraz wysokie wyniki na egzaminie gimnazjalnym.

Gratulujemy.

Najlepsi Sportowcy w Gminie Rudnik 2018

Najlepsi Sportowcy w Gminie Rudnik

Wójt wręczył nagrody najlepszym sportowcom.

W tym roku miano na najlepszego sportowca naszej szkoły zasłużyli:

Nicola Larysz i Katarzyna Głombik.

Nagrodę otrzymały za sukcesy w tenisie stołowym.

Gratulujemy.