Dziś jest r.
Imieniny obchodzą:


Adres IP

Pogoda Szonowice z serwisu

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowa Fotka



Prymusi SP



Najlepsi z Najlepszych w Szkole Podstawowej


 

Rok szkolny 2017/2018



Klasa I SP


Balbina Stawska



Klasa II SP


Oliwia Passia



Klasa III SP


Magdalena Koloch



Klasa IV SP


Dawid Passia śr. ocen 5,42


Emilia Mandera śr. ocen 5,25


Kamil Kremzer śr. ocen 5,17


Julia Gilga śr. ocen 5,08


Emilia Palczewska śr. ocen 5,08


Błażej Grabiniok śr. ocen 5,0


Oliwia Fulneczek śr. ocen 4,75



Klasa V SP


Nicole Hellebrandt śr. ocen 5,33


Marta Passia śr. ocen 5,25


Agata Zeman śr. ocen 5,25


Adrian Szubert śr. ocen 5,25



Klasa VI SP


Kevin Briks śr. ocen 5,5


Marcel Rumpel śr. ocen 4,92


Szymon Mrowiec śr. ocen 4,75


Wiktoria Rusz śr. ocen 4,75



Klasa VII SP


Bruno Lassak śr. ocen 5,2


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 4,8




Rok szkolny 2016/2017



Klasa I SP


Oliwia Passia



Klasa II SP


Wiktoria Fojcik


Samanta Harwig


Marta Zięć


Paulina Kranz



Klasa III SP


Julia Gilga


Emilia Mandera


Dawid Passia



Klasa IV SP


Nicole Hellebrandt śr. ocen 5,0


Marta Passia śr. ocen 5,0


Agata Zeman śr. ocen 5,0


Adrian Szubert śr. ocen 5,0



Klasa V SP


Kevin Briks śr. ocen 5,17


Wiktoria Rusz śr. ocen 4,84



Klasa VI SP


Bruno Lassak śr. ocen 5,17


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 5,08




Rok szkolny 2015/2016



Klasa I SP


Jakub Pientka


Bartosz Wolny


Marta Zięć



Klasa II SP


Julia Gilga


Emilia Mandera


Dawid Passia



Klasa III SP


Nicole Hellebrandt


Marta Passia


Agata Zeman


Adrian Szubert



Klasa IV SP


Kevin Briks śr. ocen 5,07


Wiktoria Rusz śr. ocen 4,76



Klasa V SP


Bruno Lassak śr. ocen 4,92


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 4,85


Maciej Zeman śr. ocen 4,85



Klasa VI SP


Emilia Depta śr. ocen 4,75




Rok szkolny 2014/2015



Klasa I SP


Julia Gilga


Natalia Kachel


Emilia Mandera


Emilia Palczewska


Dawid Passia



Klasa II SP


Nicole Hellebrandt


Marta Passia


Agata Zeman


Adrian Szubert



Klasa III SP


Kevin Briks



Klasa IV SP


Bruno Lassak śr. ocen 5,0


Martyna Mańkiewicz śr. ocen 4,92



Klasa V SP


Emilia Depta śr. ocen 4,77



Klasa VI SP


Marta Neblik śr. ocen 5,08


Paweł Stępiński śr. ocen 5,08


Dawid Kremzer śr. ocen 5,0


Natalia Kuczer śr. ocen 4,92




Rok szkolny 2013/2014



Klasa I SP


Nicole Hellebrandt



Klasa II SP


Kevin Briks



Klasa III SP


Bruno Lassak


Maciej Zeman


Martyna Mańkiewicz



Klasa IV SP


Pascal Kranz śr. ocen 4,75



Klasa V SP


Marta Neblik śr. ocen 5,08


Dawid Kremzer śr. ocen 5,0


Paweł Stępiński śr. ocen 5,08


Natalia Kuczer śr. ocen 4,92




Rok szkolny 2012/2013



Klasa I SP


Kevin Briks


Szymon Mrowiec


Marcel Rumpel



Klasa II SP


Bruno Lassak


Maciej Zeman



Klasa IV SP


Marta Neblik śr. ocen 5,0


Dawid Kremzer śr. ocen 5,0


Paweł Stępiński śr. ocen 5,0


Natalia Kuczer śr. ocen 4,75



Klasa VI SP


Paulina Ciężkowska śr. ocen 5,08




Rok szkolny 2011/2012



Klasa I SP


Bruno Lassak


Maciej Zeman



Klasa III SP


Marta Neblik


Natalia Kuczer


Dawid Kremzer


Paweł Stępiński



Klasa IV SP


Denis Hellebrandt




Klasa V SP


Paulina Ciężkowska




Klasa VI SP


Paweł Plottek




Rok szkolny 2010/2011



Klasa I

Natalia Bułat



Klasa II

Paweł Stępiński

Marta Neblik

Dawid Kremzer

Natalia Kuczer



Klasa III

Denis Hellebrandt



Klasa IV

Paulina Ciężkowska



Klasa V

Paweł Plottek





Wygenerowano w sekund: 0.13
688,560 unikalnych wizyt