Regulamin Turnieju Tenisa Stołowego-Gminny 2020

Dzień Omy i Opy 2020

Dzień Babci i Dziadka

14 lutego 2020 w naszej szkole gościliśmy nasze drogie Babcie i naszych drogich Dziadków. Ich wnuczęta, uczniowie klas 1-3, przygotowali dla Nich przedstawienie oraz przyjęli ich słodkim poczęstunkiem ( dziękujemy Mamusie 😉).

Było wiele radości, śmiechu oraz samych miłych chwil.
Uczniów do występu przygotowały Pani Alicja i Pani Gabrysia.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie oraz zapraszamy za rok.

Dyskoteka karnawałowa

Bal przebierańców

10 lutego 2020r., samorząd uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową dla uczniów klas IV-VIII, połączoną z balem przebierańców. Uczniowie jak zawsze zaskoczyli pomysłami co do ubioru na tą wyjątkową imprezę. Impreza była wyjątkowo udana 🎉🎉🎉

Szczególne podziękowania należą się Nicole i Wiktorii, które zadbały o ciekawe gry i zabawy, oraz Piotrkowi, który zabawiał uczniów świetną muzyką

BĄDŹ BEZPIECZNY!!!!

Koncert kolęd 2.02.2020

Koncert naszych uczniów!

W niedziele 2.02.2020r nasi utalentowani uczniowie oraz ich koledzy i koleżanki ze szkoły w Gamowie mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności wokalnych podczas koncertu kolęd, który odbył się w kościele pw. Trójcy Świętej w Modzurowie. Przybyło wielu gości, którzy miło spędzili czas wysłuchując utalentowanych, młodych artystów.
Dziękujemy księdzu Franciszkowi - proboszczowi parafii, który umożliwił nam organizację występu, uczniom za czas poświęcony na liczne próby, Wiktorii która uwieczniła to wydarzenie na pięknych fotografiach oraz rodzicom, którzy wsparli nas w tej inicjatywie.

Zmiana planu od dnia 03.02.2020

Informacja z dnia 22.01.20

Informacja dla rodziców

28 stycznia 2020r. (tj. wtorek) o godzinie 17:00

odbędzie się zebranie z panią dyrektor oraz wywiadówka

podsumowującą pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020.

Obecność obowiązkowa!!!

Wieliczka 13.01.2020

Ferie w Wieliczce

W pierwszy dzień ferii mieliśmy okazję zwiedzić kopalnię soli w Wieliczce. Dla wszystkich uczniów biorących udział w wycieczce był to pierwszy pobyt w tym miejscu.
Kopalnię zwiedziliśmy zgodnie z programem "Szlakiem legend". Jednym z wyzwań było zejście po 800 schodach. Zabawną atrakcją przez całą trasę była możliwość sprawdzenia czy ściany są rzeczywiście z soli.
W kopalni usłyszeliśmy m.in. legendę o św. Kindze, którą opowiedział nam skarbnik, ale przede wszystkim zobaczyliśmy niesamowite wnętrza z rzeźbami wykutymi w soli.
Zwiedzanie kopalni zakończyło się smacznym obiadem w podziemnej restauracji oraz zakupem pamiątek.
Pobyt w kopalni okazał się niezłą przygodą, interesującą lekcją i świetną zabawą

Godziny pracy szkoły 13-24.01.2020

Informacja dla rodziców

W czasie ferii szkoła czynna we wtorki i czwartki od 9.00-11.00.

W sprawach pilnych proszę

o kontakt:

798 138 639- dyrektor

Bezpieczne ferie zimowe 2020

Życzenia Noworoczne 2020

Gdy Nowy Rok Staremu cyfrę zmienia,

wszyscy wszystkim ślą życzenia,

a my przy tej pięknej sposobności,

życzymy Wam dużo szczęścia i radości!

Błogosławieństwa Bożego,

spełnienia marzeń, dużo satysfakcji w 2020 Roku