Konsultacje dla uczniów klasy ósmej

Wytyczne dla szkół podstawowych - GIS, MZ i MEN

Informacja dla rodziców

Informacja dla rodziców-zapisy uczniów do szkoły

Informacja dla rodziców i uczniów

Apel Dyrektora

Materiały dla klas 1-8

Materiały dla uczniów klas 1-8

Zgodnie z zaleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej: „Zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu:". Poniższej znajdują się materiały do poszczególnych przedmiotów.

Proszę codziennie sprawdzać jakie materiały są umieszczane w poszczególnych przedmiotach.

WAŻNE: Zmiana miejsca lokalizacji materiałów z informatyki. Patrz zakładka

Język polski klasa 6

Język polski klasa 8

WOS

J. Angielski

J. Niemiecki

Geografia

EDB

Biologia, przyroda

Fizyka

Informatyka 4-8

J. Polski klasa 4,5,7

Plastyka

Wychowanie fizyczne

Zdalne lekcje-materiały pomocnicze dla uczniów

Informacja o próbnym egzaminie 30-31.03-1.04.2020

EGZAMIN  PRÓBNY W SKRÓCIE

Drodzy Rodzice i Uczniowie kl 8

W przyszłym tygodniu odbędą się egzaminy próbne dla uczniów klasy 8:

-poniedziałek 30.03.2020 godz. 9:00 – język polski – trwa 120 minut;

-wtorek 31.03.2020 godz. 9:00 – matematyka – trwa 100 min;

-środa 01.04.2020 godz. 9:00 – język angielski – trwa 90 minut.

Należy zapewnić uczniom spokój i ciszę.

Pliki z egzaminami  w tym nagrania w formacie mp3 do j. angielskiego znajdą się na stronie : www.cke.gov.pl lub www.oke.jaworzno.pl .

Po zakończonym egzaminie uczniowie powinni przesłać  rozwiązania w ustalony z nauczycielami sposób do 30 min po zakończeniu.

Nauczyciele otrzymają klucz odpowiedzi z CKE dopiero 8 kwietnia.

Egzamin nie jest oceniany, ma na celu informację i diagnozę umiejętności ucznia.

Gdyby ktoś miał zakłócenia w dostępie do internetu, prosimy o krótki komunikat do nauczyciela przedmiotu z którego dzieci piszą.

Danuta Cymerman

Informacja dla ósmoklasistów

Ważna informacja dla ósmoklasistów

Kliknij-tutaj

Plan e-lekcji

Informacja Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice

W związku z rozporządzeniami MEN na dyrektorze  szkoły  ciąży obowiązek zorganizowania zajęć od 25.03.2020. Również w naszej szkole od zeszłego tygodnia nauczyciele poszczególnych przedmiotów organizują sposób pobierania nauki przez uczniów. Dlatego na rodzicach spoczywa obowiązek zapewnienia dzieciom środków łączności ze szkołą: komputera lub laptopa, tableta, czy też komórki. Rodzice, którzy mają słaby zasięg internetu lub nie mogą zapewnić swoim dzieciom łączności elektronicznej zobowiązani są do kontaktu ze szkołą i odbierania materiałów do nauki dla dziecka ze szkoły, ale również do dostarczenia dla nauczyciela wykonanych zadań.
Sposób organizacji przekazywania prac w wersji papierowej zostanie ustalona indywidualnie po zgłoszeniu osób z brakiem dostępu do internetu.

Uczniowie mogą pracować w dowolnych godzinach. Nauczyciele zadają pracę na konkretny dzień lub dni przesyłając materiały dzień wcześniej lub do godz 10 danego dnia.

Kontaktujemy się z dziećmi za pomocą: WhatsApp, e-mail, strony internetowej szkoły,  Messengera, a także aplikacji Zoom w której można na wizji wytłumaczyć uczniowi coś, czego nie rozumie. Aplikacja Zoom może być zainstalowana w komputerze i telefonie.

Prosimy o podanie telefonów komórkowych dzieci lub kont mailowych. Nauczyciele wychowawcy są do Państwa dyspozycji.

Uczniowie mają obowiązek odrabiania prac i przesyłania nauczycielowi. Są również oceniani.

Postaramy się, aby nadmiar pracy nie był zbyt obciążający, dlatego niektóre zajęcia zostaną ograniczone w liczbie lub całkowicie zdjęte z planu. Uaktualnimy plan i rozpiszemy poszczególne godziny lekcji w danym dniu.

Danuta Cymerman – dyrektor szkoły

Kontakt telefoniczny: (+48)  798 138 639