Powiatowy Finał w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych 2016

Powiatowy Finał w Tenisie Stołowym

Szkół Podstawowych

W dniu 10- tego lutego 2016 roku odbył się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Pawłowie finał powiatowego turnieju w tenisie stołowym szkół podstawowych. 40 najlepszych tenisistów z gmin powiatu raciborskiego, walczyło o zwycięstwo indywidualne i drużynowe, które dawało przepustkę do gry w rozgrywkach rejonowych. Naszą gminę reprezentowały dziewczyny i chłopcy z Szonowic.
Bardzo dobrze w turnieju zaprezentowały się dziewczyny z Szonowic w składzie: Nicola Larysz, Jolanta Fojcik i Julia Michalska, które zajęły drużynowo 2 miejsce. Indywidualnie dziewczyny zajęły miejsca: Nicola Larysz 2 miejsce, Jolanta Fojcik 5 miejsce, Julia Michalska 13 miejsce.
Wśród chłopców była bardzo zacięta rywalizacja i dużo meczy kończyło się wynikiem 3: 2 w setach. Chłopcy z Szonowic dzielnie walczyli w tej wyrównanej stawce i ostatecznie zajęli 4 miejsce drużynowo w turnieju. Indywidualnie: Pascal Kranz zajął 8 miejsce, Maciej Zeman 10 miejsce, Sebastian Stępiński 14 miejsce, a Marcel Rumpel 16 miejsce.

Wyniki indywidualne dziewcząt :
1.Sandra Wojtaszek – Pawłów
2.Nicola Larysz – Szonowice
3.Ania Berlik –Pawłów
4.Kamila Wojtaszek – Pawłów
5.Jola Fojcik – Szonowice
6.Sara Fichna – Pawłów

Drużynowo :
1.Pawłów 85 pkt
2.Szonowice 69 pkt
3.Tworków 60 pkt
4.Rzuchów 57 pkt