Międzynarodowy Turniej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Krzanowicach

Międzynarodowy Turniej Dziewcząt

o Puchar Dyrektora ZS w Krzanowicach

3 marca w Krzanowicach w nowej hali sportowej odbył się I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS w Krzanowicach. W turnieju wzięło udział sześć zespołów: Krzanowice, Pietrowice Wielkie, Rudnik, Szonowice, Kornowac i drużyna z Czech Kuchelnia. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny w składzie: Sandra Czekała, Jessica Larysz, Jessica Sardo, Marianna Wilczek, Marta Morawiec, Nanda Kampik i Weronika Szklarz.
Zespoły zostały podzielone na dwie grupy3 zespołowe. Nasza drużyna od początku zawodów bardzo dobrze prezentowała się w turnieju po zwycięstwie z Rudnikiem i remisie z Kornowacem zajęła 1 miejsce w grupie. W półfinale pokonaliśmy 2:0 Piertowice Wielkie i w finale po bardzo zaciętej grze dziewczyny musiały uznać wyższość drużyny z Rudnika. Cały turniej zakończyła nasza drużyna na 2 miejscu, a najlepszym bramkarzem turnieju została Marta Morawiec ( 1 bramka puszczona w finale).