Pożegnanie Lata 2018
Dodane przez miekina-depta dnia Wrzesień 20 2018 11:43:07

Pożegnanie LataW dniu 19 września 2018r w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował z wychowawcami i nauczycielami ognisko integrujące w ramach Pożegnania Lata, połączone z rozgrywkami sportowymi w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.
Celem tego działania jest kreowanie nawyku podejmowania aktywności fizycznej przez dzieci i młodzież, z zaangażowaniem wszystkich chętnych do wysiłku fizycznego na świeżym powietrzu oraz wspólne spędzenie czasu wolnego i pieczenie kiełbasek.
Za konkursy i rozgrywki sportowe odpowiedzialny był nauczyciel wychowania fizycznego, Pan Łukasz Strzeduła, a za organizację ogniska, zakup kiełbasek i napojów Samorząd Uczniowski z opiekunami Panem Michałem Depta i Panią Aleksandrą Kremzer. Wychowawcy i niektórzy nauczyciele opiekowali się uczniami a także pomagali przy organizacji imprezy oraz zapewniali bezpieczeństwo przybyłym uczniom. Pogoda dopisała, więc siedzieliśmy na ławkach, rozmawialiśmy wspominając wakacje i piekliśmy kiełbaski, graliśmy w siatkówkę i piłkę nożną. To popołudnie spędziliśmy wyjątkowo miło i towarzysko w gronie kolegów i koleżanek. Pojawili się również nasi absolwenci.
To popołudnie zaangażowało całą społeczność szkolną- uczniów , nauczycieli i pracowników obsługi. Pożegnaliśmy autentycznie lato na sportowo , z humorem i pełnym żołądkiem.

Zapraszamy do galerii TUTAJ