Pożegnanie III Klasy Gimnazjum 2018
Dodane przez miekina-depta dnia Czerwiec 19 2018 00:00:00

„Jeżeli nie wiesz dokąd płyniesz,

sprzyjające wiatry nie będą ci wiały” (Seneka)W dniu 18 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się komers III klasy gimnazjalnej. Po uroczystej mszy świętej uczniowie wraz z rodzicami udali się do szkoły. Tam absolwenci zatańczyli poloneza i wystąpili w przedstawieniu, wręczyli również kwiaty i statuetki Oscara swoim nauczycielom i pracownikom szkoły. Po wspólnym poczęstunku rozpoczęła się zabawa, która trwała do godzin wieczornych.

Wszystkim absolwentom życzymy wielu radosnych dni, spełnienia marzeń, przyjaciół, sytuacji i życiowych możliwości oraz wytrwałego dążenia do celu. Niech odpoczną po zasłużonym wysiłku i z nowymi siłami rozpoczną naukę w nowych szkołach.

Mury naszej szkoły uroczyście pożegnali: Dominik Barabasz, Kamila Buchta, Mikołaj Ciereszko, Marcel Czekała, Katarzyna Głombik, Krystian Kampik, Sara Kasek, Paulina Kępa, Dawid Kremzer, Dawid Krybus, Natalia Kuczer, Karolina Kuśmierska, Patryk Moskwa, Marta Neblik, Paulina Nosol, Julia Rzytki, Michaela Skazidroga, Paweł Stępiński, Marek Strzeduła, Mateusz Urbanowicz, Agnieszka Wilczek, Michał Zagoła.Zapraszamy do galerii TUTAJ