Gminny Turniej Tenisa Stołowego 2017
Dodane przez miekina-depta dnia Lutego 11 2017 00:00:00

Dobre wyniki naszych uczniów

w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

W dniu 10 lutego odbył się wśród dziewczyn i chłopców szkół podstawowych i gimnazjum Turniej Gminny Tenisa Stołowego na Sali sportowej w Szonowicach. Turnieje był rozgrywane systemem do dwóch przegranych meczy.
Na turnieju Gminnym uczniowie z Szonowic rywalizowali z szkołami z Rudnika, Grzegorzowic, Brzeźnicy i Gamowa. Turniej układał się po myśli naszych zawodników i ostatecznie wygrali klasyfikację drużynowo wśród dziewczyn i chłopców w gimnazjum oraz wśród chłopców szkoły podstawowej. Indywidualnie dziewczyny zajęły pierwsze 6 miejsc w turnieju, a wśród chłopców zawodnicy zajęli miejsca na podium. Dzięki tym wynikom gimnazjaliści będą rywalizowali 13 lutego w zawodach powiatowych w naszej szkole, a chłopcy z szkoły podstawowej 8 marca w Pawłowie w zawodach powiatowych.