Gminny Trudniej Tenisa Stołowego 2013/2014
Dodane przez miekina-depta dnia Lutego 12 2014 00:00:00

Dobre wyniki naszych uczniów w Tenisie Stołowym

11 lutego br. odbył się Turniej Gminny Tenisa Stołowego na Sali sportowej w Szonowicach w kategorii dziewczyn i chłopców, a dzień później Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Krzanowicach.

Uczniowie z Szonowic rywalizowali ze szkołami z Rudnika i Grzegorzowic. Turniej układał się po myśli naszych zawodników i ostatecznie wygrali klasyfikację drużynowo wśród dziewczyn i chłopców.

Indywidualnie dziewczyny zajęły pierwsze cztery miejsca, a wśród chłopców zawodnicy zajęli miejsca od 1 do 7. Dzięki tym wynikom następnego dnia Gimnazjum z Szonowic reprezentowało naszą gminę na zawodach powiatowych.