Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016 roku o godzinie 9.00

w murach naszej szkoły odbyło się

uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego 2016

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Uczennica III klasy gimnazjum Paulina Ciężkowska została

Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Gdy myślę misje ..

Konkurs Misyjny-"Zanim ochrzcił się Mieszko"

Uczeń II klasy gimnzajum Kevin Serzisko zdobył III miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

„Gdy myślę misje... Zanim ochrzcił się Mieszko-misje wśród naszych przodków".

Ucznia do konkursu przygotowała pani Teresa Koloch.

Nagroda Wójta Gminy Rudnik 2016

Nagroda Wójta Gminy Rudnik

Tradycyjnie na koniec roku szkolnego Wójt Gminy Rudnik przyznał nagrody dla najlepszych za wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych w roku 2015/2016. Średnia ocen na świadectwie musi wynosić minimum 4,85. Wszystkie egzaminy i sprawdziany muszą dać wynik przynajmniej 75% punktów oraz wzorową ocena ze sprawowania.

W tym roku ten zaszczyt spotkał Paulinę Ciężkowską, która osiągnęła wysokie wyniki w nauce oraz wysoki wynik na egzaminie gimnazjalnym. Paulina otrzymała również nagrodę za finał Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego. Do grona nagrodzonych dołączył Kevin Serzisko za zajęcie III miejsca w konkursie Misyjnym-"Zanim ochrzcił się Mieszko"

Gratulujemy.

Najlepsi Sportowcy w Gminie Rudnik 2016

Najlepsi Sportowcy w Gminie Rudnik

Wójt wręczył nagrody najlepszym sportowcom. W tym roku miano na najlepszego sportowca zasłużyli:
Rafał Wilczek, Roman Wilczek, Krzysztof Bednarek, Paweł Fojcik, Paweł Stępiński.

Gratulujemy.

Pożegnanie III Klasy Gimnazjum 2016

Pożegnanie III Klasy Gimnazjum

21 czerwca 2016 r. mury naszej szkoły uroczyście pożegnali trzecioklasiści: Krzysztof Bednarek, Karina Ciereszko, Paulina Ciężkowska, Karina Czekała, Adam Florian, Paweł Fojcik, Katarzyna Kapica, Patryk Kasek, Sylwester Kasiński, Dawid Morawiec, Michaela Pośpiech, Martyna Schmidt, Paweł Skazidroga, Rafał Sonntag, Nikola Szklarz, Rafał Wilczek, Roman Wilczek. Apel pożegnalny przygotowali uczniowie klasy III gimnazjum pod okiem pana Michała Depty. Były to głównie scenki przedstawiające karierę szkolną naszych absolwentów. Mimo że był to ciepły, wesoły czerwcowy dzień to żal ogarnął nauczycieli, iż to znów kolejne pokolenie, które idzie w szeroki świat. Od godziny 18.00 rozpoczęła się dyskoteka, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Konkurs Plastyczny i Historyczny 2016

Nagrodzeni w Konkursie Plastycznym i Historycznym

W ostatnim tygodniu roku szkolnego obyło się rozstrzygnięcie dwóch konkursów-plastyczny i historyczny. W konkursie Plastycznym nagrodzeni zostali Dawid Kremzer, Sara Kasek, Agnieszka Wilczek i Patrycja Zagoła. Natomiast Bruno Lassak zajął III miejsce w Konkursie Historycznym. Uczniów przygotowały pani Aleksandra Kremzer i pani Izabela Jośko.

Urodziny Jana Pawła II

Uczniowie pierwszej klasy gimnazjum

pod opieką pani Teresy Koloch przygotowali przedstawienie

o świętym Janie Pawle II z okazji jego urodzin.

Odwozy w dniach 20-24 czerwca 2016

22dc244d187668c6-0

Wycieczka do Wrocławia - 8.06.2016

Wycieczka do Wrocławia

Dnia 8 czerwca 2016 roku uczniowie młodszych klas

naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia.

Miedzyzdroje 2016

Wycieczka Międzyzdroje

W dniach od 6 do 10 czerwca 2016 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce nad Morze Bałtyckie w okolicach miejscowości Międzyzdroje.

Zapraszamy do fotograficznej relacji z wycieczki TUTAJ