Międzynarodowy Dzień Kropki-15.09.2023

Choć często skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodziło. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji, pomysłowości, odwagi, odkrywania swoich mocnych stron, tworzenia, działania i dobrej zabawy!

W naszej szkole dbamy o higienę słuchu. Pojawił się hałasomierz.

Nasi najmłodsi uczniowie i ich pierwsze dzieła

Dzień kropki 2023

Kasztanoobranie już niebawem!

Szkolny konkurs plastyczny 2023

Rok Szkolny 2023/2024 - 3,2,1...-start

Wystartowaliśmy!!! O godz. 9:00 rozpoczęliśmy mszą świętą nowy rok szkolny, a około godz. 10 spotkaliśmy się wszyscy w murach naszej szkoły, gdzie zaczęliśmy nasz szkolny maraton, który będzie trwał do 21 czerwca przyszłego roku.

Niektórzy biegną powolutku, muszą się rozkręcić, inni pędzą do przodu zostawiając kolegów daleko za sobą. To od naszej wytrzymałości, cierpliwości i determinacji zależy, czy wszyscy dobiegniemy do mety i z jakimi wynikami. Na pewno będzie to trudny i bardzo wymagający rok nauki, ale zarówno uczniowie jak i nauczyciele cieszą się, że po długich wakacjach mogli wrócić do szkoły.

Wszystkim uczniom, ale przede wszystkim pierwszaczkom: Martyna Czekała, Maksymilian Gawin, Lena Grabiniok, Kevin Hosumbek, Julia Karpińska, Karol Ostrowski, Bartosz Rynka, Amelia Szabra, Anna Zięć życzymy samych dobrych i bardzo dobrych ocen.

Dowozy uczniów w Roku Szkolnym 2023/2024

Plan lekcji 2023/2024

Talenty 2023 czas zacząć zbierać!!!

Z przyjemnością informujemy że już drugi raz przystępujemy do akcji zbierania TALENCIAKÓW, organizowaną przez sieć sklepów Lidl. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane 50zł (w zakupie musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod, a punkty przekazać na konto szkoły. Zostaną one wymienione na nagrody dla naszej placówki. Akcja rozpoczyna się 1 września. Zachęcamy do udziału

Kliknij i przypisz talenciaka

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024