Puchar Sołtysów w tenisie stołowym 2011

VIII Turniej o Puchar Sołtysów w tenisie stołowym

Dnia 6 marca 2011 o godzinie 9 rano w murach naszej szkoły odbył się VIII Turniej o Puchar Sołtysów w tenisie stołowym. Głównym organizatorem imprezy była pani Bożena Walaszek. Zainteresowanie zawodami było duże, wzięło w nich udział blisko 200 zawodników z całego powiatu raciborskiego. Jak co roku przybyli również najlepsi zawodnicy grający w klubach z Pawłowa oraz Borucina. Impreza została rozegrana w sześciu kategoriach wiekowych:

● szkoła podstawowa I-II

● szkoła podstawowa III-IV

● szkoła podstawowa V-VI

● gimnazjum

● młodzież do 18 lat

● dorośli powyżej 18 lat.

Dla czołowych zawodników były przygotowane dyplomy, puchary oraz medale. Wyniki rywalizacji można znaleźć w "NOWINACH RACIBORSKICH" i na stronie internetowej tego tygodnika. Z naszej szkoły najlepsi okazali się:

● Paweł Stępiński II miejsce (kl. II SP)

● Aleksander Rzepka II miejsce (kl. I GIM)

● Rafał Fojcik III miejsce (kl. III GIM)

Dla każdego zawodnika organizatorzy przygotowali poczęstunek. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w przyszłym roku.

Łukasz Zawada