Pożegnanie lata 2010

5 października 2010r.o godzinie 17.00 w naszej szkole odbyło się ognisko z okazji pożegnania lata. Jako pierwsi przybyli uczniowie, którzy pomagali w organizacji ogniska, a tuż po nich pierwsi nauczyciele oraz byli uczniowie naszej szkoły.

Cała impreza uroczyście została otwarta przez panią dyrektor, a uczniowie rozpalili ognisko. Na początku został rozegrany mecz pomiędzy klasą 1 gimnazjum i drużyną reszty szkoły. Mecz był naprawdę zacięty i o wyniku zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali sie uczniowie drużyny reszty szkoły. Po meczu rozpoczęliśmy pieczenie kiełbasek. Przy wspólnym ognisku nawiązały się różne interesujące rozmowy uczniów gimnazjum z niektórymi nauczycielami. Na zakończenie ogniska zaśpiewaliśmy piosenkę Agnieszki Chylińskiej i wzięliśmy się za sprzątanie.
Podsumowując tę imprezę można uznać ją za udaną gdyż najstarsza grupa uczniów fajnie się bawiła śpiewając piosenki, a młodsze dzieci także z uśmiechem na twarzy opuszczali ognisko.

Łukasz Zawada